קאבר סטורי: לינקדאין תאפשר לשדרג את הפרופיל האישי שלכם עם סרטון הצגה קצר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

נכתב ע"י שירלי פרישקולניק

מאיירת, מעצבת וכותבת תוכן.

לינקדאין מכריזה על הוספת פיצ׳רים חדשים לעמוד הפרופיל שלה, על מנת לעזור למשתמשי הפלטפורמה להצליח לבנות פרופיל מקיף יותר ומותאם לצרכיהם.

אחד הפיצ׳רים החדשים, הוא פיצ׳ר של סרטון קאבר המאפשר למשתמשים להעלות וידאו קצר המציג את עצמם, מפרט את תחומי הפעילות שלהם או איזו עבודה הם מחפשים, באופן ישיר ותמציתי. לאחר הוספת הסרטון לפרופיל על ידי המשתמש, יופיע עיגול כתום סביב תמונת הפרופיל שיצביע על קיום הסרטון והוא ינוגן ללא סאונד בתוך מסגרת תמונת הפרופיל. 

לינקדאין קאבר סטורי
קאבר סטורי מתוך אתר לינקדאין

בנוסף, מציינת לינקדאין כי היא עובדת על הוספת כתוביות מונגשות לסרטונים אלו בעתיד הקרוב. לפי לינקדאין, הפיצ׳ר החדש יכול לסייע למחפשי עבודה, שיכולים להשתמש בו כדרך להציג עצמם על ידי שיתוף המטרות אליהם הם מכוונים, לספק הצצה מהירה לאישיות שלהם ולאופן בו הם מציגים עצמם וליכולות התקשורת שלהם. לינקדאין גם מצטטת סקר אמריקני ממנו עולה כי 76% ממנהלי גיוס מאמינים כי צפייה בסרטון מוקלט מראש של מחפשי העבודה יכול להיות מועיל עבורם בתהליך הגיוס. 

משתמשים עצמאיים יכולים להשתמש בפיצ׳ר על מנת להציג את השירותים שהם מציעים ולהציג את עצמם לקהל היעד הפוטנציאלי שלהם. כמו כן, יוכלו גם ליצור עמוד שירותים מיוחד המקושר לעמוד הפרופיל ומפרט את השירותים שלהם למשתמשי הפלטפורמה על מנת לקבל חשיפה רחבה יותר ולמצוא לקוחות בקלות יותר.

פיצ׳ר נוסף שמוסיפה לינקדאין לעמוד הפרופיל הוא אפשרות המשתמשים לציין את לשון הפנייה המגדרית המועדפת עליהם, שתופיע מתחת לתמונת הפרופיל, על מנת שמשתמשים אחרים יוכלו לפנות אליהם באופן אישי ומכבד.

בנוסף, מציגה לינקדאין את ה-creator mode, שמאפשר ליוצרים ממגוון תחומים להגדיר את הפרופיל שלהם כפרופיל creator, לשנות את תצוגת העמוד, להשתמש בהשאטגים ייעודים שנועדו להגביר את החשיפה לתוכן שלהם ולשנות את כפתור ה-“Connect” לכפתור “Follow״, כל זה על מנת ליצור קהל עוקבים רחב שיהיה מעוניין בצריכת התכנים שהם יוצרים.

לינקדאין פרופיל קריאייטור
הגדרת פרופיל Creator מתוך אתר לינקדאין

שינוי נוסף הוא שבפרופיל של אלו המשתמשים באפשרות שידור הלייב של לינקדאין, יוצג השידור כרקע לפרופיל עם תחילת השידור, על מנת להגביר את הנראות של תוכן העמוד.

כל הפיצ׳רים החדשים יהיו ישוחררו בהדרכה למשתמשים בכל העולם החל מהשבוע הקרוב.

למידע נוסף על השינויים הצופים בפרופיל הלינקדאין >>> blog.linkedin.com

רוצה לקבל את כל העדכונים כשהם חמים?

יותר מ-1,000 מקצועני שיווק כבר הצטרפו לרשימת התפוצה במייל

כתובות נוספות שיעניינו אותך

רייטינג הטלוויזיה לאנשי דיגיטל טרגטת

רייטינג הטלוויזיה – מדריך מקיף לאנשי דיגיטל

פרסום באינטרנט הוא המובן מאליו בימינו. אף כי מאז 2019 יותר ממחצית מתקציבי הפרסום בעולם מופנים לדיגיטל, הדרך של הענף לפסגה לא בהכרח הייתה חלקה ומהירה. בואו נראה כיצד התפתח הפרסום באינטרנט בשלושת העשורים האחרונים…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

עדכון חדשות שיווק דיגיטלי שבועי. הישארו מעודכנים עם הידיעות המשפיעות ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי.

תגיד שמעת שגוגל...

רוצה להישאר בעניינים עם כל הדברים החשובים שקרו בעולם השיווק הדיגיטלי? אף אחד לא צריך לדעת שאנחנו דואגים לך ככה

דילוג לתוכן