פייסבוק מציגה את "הצ'אט הנעלם" בווטסאפ ו-במסנג'ר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

נכתב ע"י שירלי פרישקולניק

מאיירת, מעצבת וכותבת תוכן.

בתחילת החודש הודיעה וואסטאפ (שנמצאת בבעלות פייסבוק) על הוספת פיצ'ר של הודעות נעלמות (Disappearing Messages) בעדכון הקרוב שיצא לאפליקציה. לפי וואטסאפ, עם הדלקת הפיצ׳ר בשיחה מסוימת, ימחקו כל ההודעות החדשות לאחר תקופה של 7 ימים, אך לא ימחקו השיחות הקודמות לפני הפעלת הפיצ׳ר. ההודעות ימחקו על כל תוכנן, כולל טקסטים, גיפים, תמונות וסרטונים שנשלחו בשיחה.

כעת פייסבוק מודיעה על הוספת מצב היעלמות (Vanish Mode) גם להודעות בשיחות במסנג'ר וגם באינסטגרם. בשונה מהודעות הוואטסאפ שיימחקו לאחר 7 ימים, ההודעות במצב ההיעלמות במסנג'ר ובאינסטגרם ימחקו מיידית לאחר היציאה ממצב ההיעלמות ולא ישמרו בשיחה הרגילה.

פייסבוק הצ'אט הנעלם Vanish Mode

על מנת להפעיל את מצב ההיעלמות, צריך להחליק למעלה בתוך שיחת צ׳אט קיימת, לאחר הכניסה למצב ההיעלמות ניתן לשוחח כרגיל, לשלוח סרטונים, תמונות וגיפים ללא חשש,  החלקה נוספת מעלה תבטל את מצב ההיעלמות, תמחק את השיחה ותחזיר את השיחה למצב צ׳אט רגיל. בכניסה הראשונה למצב ההיעלמות תקפוץ הודעה המסבירה את הפיצ'ר החדש כולל פרטים על כיצד לחסום ולדווח על משתמשים ושיחות בזמן שימוש בפיצ׳ר.

לפי פייסבוק במצב ההיעלמות החדש ניתן להשתמש רק בשיחות עם חברים קיימים ובמידה ובזמן שיחה במצב ההיעלמות אחד מחברי הצ׳אט מצלם את המסך, תתקבל על כך התרעה אצל שאר חברי השיחה.

לפי פייסבוק במצב ההיעלמות החדש ניתן להשתמש רק בשיחות עם חברים קיימים ובמידה ובזמן שיחה במצב ההיעלמות אחד מחברי הצ׳אט מצלם את המסך, תתקבל על כך התרעה אצל שאר חברי השיחה.

נכון לעכשיו הפיצ׳ר החדש זמין במסנג'ר בארה״ב ובמספר מצומצם של מדינות נוספות, אך ישוחרר למדינות נוספות בעולם בקרוב. פיצ'ר ה-"הודעות הנעלמות" בווטסאפ כבר זמין בישראל.

באינסטגרם טרם שוחרר הפיצ'ר לשימוש, אך הוא אמור להצטרף לאפליקציה בארה״ב ושאר העולם בזמן הקרוב.

מקור: messengernews.fb.com

רוצה לקבל את כל העדכונים כשהם חמים?

יותר מ-1,000 מקצועני שיווק כבר הצטרפו לרשימת התפוצה במייל

כתובות נוספות שיעניינו אותך

רייטינג הטלוויזיה לאנשי דיגיטל טרגטת

רייטינג הטלוויזיה – מדריך מקיף לאנשי דיגיטל

פרסום באינטרנט הוא המובן מאליו בימינו. אף כי מאז 2019 יותר ממחצית מתקציבי הפרסום בעולם מופנים לדיגיטל, הדרך של הענף לפסגה לא בהכרח הייתה חלקה ומהירה. בואו נראה כיצד התפתח הפרסום באינטרנט בשלושת העשורים האחרונים…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

עדכון חדשות שיווק דיגיטלי שבועי. הישארו מעודכנים עם הידיעות המשפיעות ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי.

תגיד שמעת שגוגל...

רוצה להישאר בעניינים עם כל הדברים החשובים שקרו בעולם השיווק הדיגיטלי? אף אחד לא צריך לדעת שאנחנו דואגים לך ככה

דילוג לתוכן