פייסבוק הוסיפו כתוביות לאינסטגרם סטוריז: פיצ'ר חדש

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

נכתב ע"י שירלי פרישקולניק

מאיירת, מעצבת וכותבת תוכן.

פייסבוק הצהירה לאחרונה כי היא עובדת על הוספת כלים ואפשרויות נרחבות לשלל הפלטפורמות השונות שלה, לרבות סרטוני האינסטגרם השונים. אחת האפשרויות עליהן דיברה היא הוספת כתוביות לסרטוני הסטוריז, על מנת לסייע להנגיש אותם לכלל אוכלוסיית המשתמשים שלה, בין אם מדובר בכבדי שמיעה או משתמשים שלא מעוניינים להפעיל את הסאונד במהלך גלילה באפליקציה. כעת היא משיקה את אפשרות הוספת כתוביות אוטומטית בסטוריז באינסטגרם, שתהיה זמינה בתחילה במדינות דוברות אנגלית בלבד.

 

על מנת להפעיל את אפשרות הוספת הכתוביות, כל מה שהמשתמשים צריכים לעשות זה להוסיף סטיקר ה-Captions לסטורי שלהם והמערכת תבצע תמלול אוטומטי של האודיו בסרטון. צריך לקחת בחשבון שהכתוביות האוטומטיות לא יצליחו לתמלל את האודיו באופן מושלם, כיוון שעדיין ישנן מגבלות טכניות מסויימות, לכן יהיה צורך לעבור על הטקסט לפני העלאת הוידיאו, אך האפשרות אכן תחסוך זמן יקר ותסייע למשתמשים רבים.

אינסטגרם בחנה את האפשרות החדשה במהלך בחודשים האחרונים בקרב מספר מצומצם של משתמשים על מנת לבחון תקלות אפשריות וכעת היא מוכנה להשיק אותה באופן רשמי.

במהלך ספטמבר השנה הוסיפה אינסטגרם כתוביות גם לסרטוני ה-IGTV שלה ובסוף שנה שעברה הוסיפה אפשרות דומה לאפליקצית ה-Threads, ובקרוב היא צפויה להוסיף את האפשרות החדשה גם לסרטוני ה-Reels באפליקציה.

רוצה לקבל את כל העדכונים כשהם חמים?

יותר מ-1,000 מקצועני שיווק כבר הצטרפו לרשימת התפוצה במייל

כתובות נוספות שיעניינו אותך

רייטינג הטלוויזיה לאנשי דיגיטל טרגטת

רייטינג הטלוויזיה – מדריך מקיף לאנשי דיגיטל

פרסום באינטרנט הוא המובן מאליו בימינו. אף כי מאז 2019 יותר ממחצית מתקציבי הפרסום בעולם מופנים לדיגיטל, הדרך של הענף לפסגה לא בהכרח הייתה חלקה ומהירה. בואו נראה כיצד התפתח הפרסום באינטרנט בשלושת העשורים האחרונים…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

עדכון חדשות שיווק דיגיטלי שבועי. הישארו מעודכנים עם הידיעות המשפיעות ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי.

תגיד שמעת שגוגל...

רוצה להישאר בעניינים עם כל הדברים החשובים שקרו בעולם השיווק הדיגיטלי? אף אחד לא צריך לדעת שאנחנו דואגים לך ככה

דילוג לתוכן