להתראות Google Webmasters, שלום Google Search Central

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

נכתב ע"י שירלי פרישקולניק

מאיירת, מעצבת וכותבת תוכן.

גוגל מבצעת מיתוג וארגון מחדש של מרכז הידע שלה, Google Webmasters, שיקרא מעכשיו Google Search Central (מרכז החיפוש של גוגל).

גוגל מסבירה כי הסיבה לשינוי השם נעוצה בירידה בשימוש במונח "Webmaster" על ידי אנשי ונשות מקצוע המעדיפים להשתמש במגוון מונחים חדשים ושונים, כמו מומחי SEO, משווקים דיגיטליים ועוד. 

Google Search Central

התוכן שיופיע תחת מרכז החיפוש החדש של גוגל, יתמקד בסיוע לאנשי SEO ולבעלי אתרים לשפר את מצב האתר שלהם במנוע החיפוש של גוגל, להתעדכן בכלים החדשים שיצאו בשוק, לקרוא על מקרי בחן שונים ועוד.

בנוסף לשינוי השם, מבצעת גוגל גם שינויים נוספים ולמעשה מאחדת את מקורות הידע שלה בתחום כך שישבו כולם תחת המרכז החדש. גוגל מעבירה תחת ה-Search Central את כלל מסמכי ההסבר שלה הקשורים לאחורי הקלעים של מנוע החיפוש ובנוסף מעבירה גם את הבלוג המרכזי של ה-Webmaster ו-13 בלוגים מקומיים נוספים לאתר החדש.

ישנם מספר יתרונות בשינויים, כולל תוכן רב יותר ונגיש יותר, מעבר קל יותר בין שפות בקריאה וחווית משתמש טובה יותר. משתמשים הרשומים לקבלת עדכונים מהבלוג של גוגל, לא יצטרכו לבצע שום שינוי או פעולה מיוחדת, כיוון שגוגל תפנה את כל המיילים באופן אוטומטי למנויים לרשימת התפוצה שלה.

בנוסף לשינוי השם ואיחוד התוכן שמבצעת גוגל, היא גם מוסיפה חבר חדש לדמות רובוט החיפוש שלה, ה-Googlebot בדמות עכביש רובוט (שלמעשה מייצג את ה-web crawling), שטרם נמצא עבורו שם.

מקור: webmasters.googleblog.com

רוצה לקבל את כל העדכונים כשהם חמים?

יותר מ-1,000 מקצועני שיווק כבר הצטרפו לרשימת התפוצה במייל

כתובות נוספות שיעניינו אותך

רייטינג הטלוויזיה לאנשי דיגיטל טרגטת

רייטינג הטלוויזיה – מדריך מקיף לאנשי דיגיטל

פרסום באינטרנט הוא המובן מאליו בימינו. אף כי מאז 2019 יותר ממחצית מתקציבי הפרסום בעולם מופנים לדיגיטל, הדרך של הענף לפסגה לא בהכרח הייתה חלקה ומהירה. בואו נראה כיצד התפתח הפרסום באינטרנט בשלושת העשורים האחרונים…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

עדכון חדשות שיווק דיגיטלי שבועי. הישארו מעודכנים עם הידיעות המשפיעות ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי.

תגיד שמעת שגוגל...

רוצה להישאר בעניינים עם כל הדברים החשובים שקרו בעולם השיווק הדיגיטלי? אף אחד לא צריך לדעת שאנחנו דואגים לך ככה

דילוג לתוכן