פייסבוק פותחת את Facebook Dating גם לאירופה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

נכתב ע"י שירלי פרישקולניק

מאיירת, מעצבת וכותבת תוכן.

לפני כשנה השיקה פייסבוק את פיצ׳ר ההכרויות שלה, Facebook Dating, בארה״ב ולאחר מכן ל-19 מדינות נוספות. כעת היא משחררת את הפיצ׳ר גם ברחבי אירופה. לפי פייסבוק הפיצ׳ר נועד לעזור לאנשים למצוא מערכות יחסים משמעותיות, דרך תחומי עניין משותפים. פייסבוק טוענת כי מאז השקת הפיצ׳ר, נוצרו בו מעל 1.5 מיליארד התאמות ב-20 המדינות בהן היה זמין, אך לא מעדכנת כמה מערכות יחסים נוצרו בפועל בזכות הפיצ׳ר.

Facebook Dating מאפשר למשתמשים מעל גיל 18 ליצור פרופיל הכרויות נפרד מהפרופיל האישי שלהם בפייסבוק, על מנת ליצור הפרדה בין השניים ולשמור על נתונים אישיים פרטיים. כדי לבצע את ההתאמות בין המשתמשים השונים שלה, משתמשת פייסבוק במידע הרב שהיא צוברת על משתמשיה בזמן השימוש שלהם באפשרויות השונות פלטפורמה. פייסבוק מבצעת את ההתאמה מתוך המשתמשים בפיצ׳ר ולא מציעה התאמות ממאגר החברים.

בנוסף פייסבוק מציינת כי הפיצ׳ר נוצר במחשבה על אבטחת מידע, ביטחון ופרטיות המשתמשים וכי הוא כולל טיפים לשמירה על ביטחון, ואפשרות דיווח וחסימת משתמשים בתוך הפיצ׳ר עצמו. בנוסף, הצטרפות משתמש לפיצ׳ר ההכרויות לא תוצג לחבריו בפייסבוק ולא יוצג כל מידע בפיד הראשי על המתרחש בפיצ׳ר.

כמו כן, מוסיפה פייסבוק מספר אפשרויות חדשות לפיצ׳ר:

סטוריז הוספת סטוריז נפרדים מהסטוריז בפרופיל הפייסבוק הראשי, שמותאמים לפרופיל הכרויות.

קראש סודי Facebook Dating מתוכנן כך שלא יציע התאמות מתוך רשימת החברים שלך, לכן אם משתמש מעוניין לבדוק אפשרויות התאמה מתוך רשימת חברי הפייסבוק שלו, עליו לבחור באפשרות הקראש הסודי. בבחירת הקראש הסודי, ניתן לבחור עד תשעה חברי פייסבוק או עוקבים באינסטגרם שיש לך עניין בהם, במידה וגם הם הוסיפו אותך לרשימת הקראש הסודי שלהם, תיווצר התאמה במידה ולא, לא תוצג בפניהם התראה על כך שהוספו לרשימה כלשהי.

אירועים וקבוצות אפשרות למצוא משתמשים להכרות בעלי תחומי עניין דומים לשלך ע״י סינון משתמשים ב-Facebook Dating לפי אירועים וקבוצות בהם הם חברים בתחומי עניין דומים. 


דייטים וירטואליים ניהול שיחות וידיאו עם ההתאמה שנמצאה לך ע״י פייסבוק, מתוך הפלטפורמה עצמה.

מקור: about.fb.com

רוצה לקבל את כל העדכונים כשהם חמים?

יותר מ-1,000 מקצועני שיווק כבר הצטרפו לרשימת התפוצה במייל

כתובות נוספות שיעניינו אותך

רייטינג הטלוויזיה לאנשי דיגיטל טרגטת

רייטינג הטלוויזיה – מדריך מקיף לאנשי דיגיטל

פרסום באינטרנט הוא המובן מאליו בימינו. אף כי מאז 2019 יותר ממחצית מתקציבי הפרסום בעולם מופנים לדיגיטל, הדרך של הענף לפסגה לא בהכרח הייתה חלקה ומהירה. בואו נראה כיצד התפתח הפרסום באינטרנט בשלושת העשורים האחרונים…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

עדכון חדשות שיווק דיגיטלי שבועי. הישארו מעודכנים עם הידיעות המשפיעות ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי.

תגיד שמעת שגוגל...

רוצה להישאר בעניינים עם כל הדברים החשובים שקרו בעולם השיווק הדיגיטלי? אף אחד לא צריך לדעת שאנחנו דואגים לך ככה

דילוג לתוכן