לינקדאין מוסיפה אפשרות לתזמן שיחות וידיאו דרך הצ׳אט שלה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

נכתב ע"י שירלי פרישקולניק

מאיירת, מעצבת וכותבת תוכן.

לינקדאין מודיעה על הוספת אפשרות זימון משתמשים לשיחת וידיאו ישירות מהצ׳אט בפלטפורמה. לדברי לינקדאין מעל 60% ממשתמשי הפלטפורמה מעוניינים באפשרות ניהול שיחות וידיאו בפלטפורמה, לצרכי נטוורקינג.

האפשרות החדשה אינה ניהול שיחה ישירות מלינקדאין, אלא אינטגרציה עם שלוש פלטפורמות ניהול שיחות וידיאו.

כלומר, החברה אינה מציעה שירות שיחות וידיאו, אלא מאפשרת זימון והוספת לינק ישיר לשיחת וידיאו באחת משלוש פלטפורמות לניהול שיחות וידיאו, ישירות מהצ׳אט הפנימי שלה, ללא צורך לצאת לפלטפורמה אחרת.

על מנת להזמין משתמשים אחרים לשיחת וידיאו, יש להיכנס לשיחת הצ׳אט וללחוץ על אייקון הוידיאו ולבחור בפלטפורמת הוידיאו דרכה מעוניינים לנהל את השיחה, ניתן לזמן שיחות צ׳אט אישיות מול אדם אחד, או קבוצתיות ולבחור בין התחלת שיחה מיידית, או קביעת שיחה למועד מאוחר יותר. לאחר הבחירה ישלח בתוך הצ׳אט קישור לשיחה, ממנה יוכלו המשתתפים להיכנס ישירות לשיחת הוידיאו בפלטפורמה שנקבעה. 

השירות זמין למשתמשים בזום, Teams של מייקרוספט ו-BlueJeans מבית וריזון, לאחר הרשמה לפלטפורמת ניהול שיחות הוידיאו הרצויה, הפרטים נשמרים ואין צורך להירשם מחדש בכל שיחה, ניתן להירשם לשלושת הפלטפורמות דרך לינקדאין ולבחור בזמן זימון השיחה בפלטפורמה הרצויה. 

לינקדאין גם מדגישה כי בנתה את הפיצ׳ר החדש באופן שיאפשר לה להוסיף לו בקלות אפשרויות חדשות בעתיד ומעודדת את המשתמשים לשלוח פידבק על הפיצ׳ר והצעות לשדרוגו.

בנוסף משדרגת לינקדאין את פיצ׳ר האירועים שלה, ומוסיפה המלצות מדויקות יותר לאירועים, שליחת התראות למשתמשים רלוונטיים ועוד.

מקור: blog.linkedin.com

רוצה לקבל את כל העדכונים כשהם חמים?

יותר מ-1,000 מקצועני שיווק כבר הצטרפו לרשימת התפוצה במייל

כתובות נוספות שיעניינו אותך

רייטינג הטלוויזיה לאנשי דיגיטל טרגטת

רייטינג הטלוויזיה – מדריך מקיף לאנשי דיגיטל

פרסום באינטרנט הוא המובן מאליו בימינו. אף כי מאז 2019 יותר ממחצית מתקציבי הפרסום בעולם מופנים לדיגיטל, הדרך של הענף לפסגה לא בהכרח הייתה חלקה ומהירה. בואו נראה כיצד התפתח הפרסום באינטרנט בשלושת העשורים האחרונים…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

עדכון חדשות שיווק דיגיטלי שבועי. הישארו מעודכנים עם הידיעות המשפיעות ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי.

תגיד שמעת שגוגל...

רוצה להישאר בעניינים עם כל הדברים החשובים שקרו בעולם השיווק הדיגיטלי? אף אחד לא צריך לדעת שאנחנו דואגים לך ככה

דילוג לתוכן