טיקטוק תחלק מיליארד דולר ליוצרי תוכן בארה"ב

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

נכתב ע"י יורי שוב

מלווה חברות וארגונים בשלבי התכנון ו-הביצוע של אסטרטגיות דיגיטל, בדגש על ניהול ערוצי פרסום, קמפיינים ממומנים, דאטה ואנליטיקה. מייסד ו-VP Growth בחברת טופנדה המתמחה בהענקת שירותי שיווק מקצועיים לחברות סטארטאפ וטכנולוגיה.

לצד האיומים שסופגת הרשת החברתית הפופלארית מנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, המבטיח לחסום את הרשת בארה"ב אם לא תעביר את השליטה על הפעילות האמריקאית לידיים מקומיות, טיקטוק פועלת במרץ למשוך לפלטפורמה יוצרי תוכן כשרוניים.

בהמשך להודעה מחודש אפריל, בה הרשת החברתית הנמצאת בבעלות סינית הודיעה על ייסוד "קרן הלמידה הקריאייטיבית" (Creative Learning Fund) אשר במסגרתה יושקעו כ-50 מיליון דולר לטובת הדרכת יוצרי תוכן מבטיחים ביצירת תכנים לפלטפורמה, הכריזה טיקטוק על הקמת קרן חדשה.

הקרן החדשה תקרא "קרן היוצרים של טיקטוק" (TikTok Creator Fund), ובשנה הקרובה היא צפויה לחלק 200 מיליון דולר ליוצרי תוכן מארה"ב שיעמדו בתנאי הקבלה לתוכנית.

נכון לרגע זה הקריטריונים להצטרפות לקרן המענקים מעורפלים. בטיקטוק מציינים כי "על המועמדים להיות תושבי ארצות הברית, להחזיק בבסיס עוקבים (לא צוין באיזה כמות מדובר), לייצר תוכן באופן עקבי בהתאם למדיניות הקהילתית של טיקטוק."

כשבוע לאחר מועד ההכרזה הרשמי, ובעקבות הביקוש הרב, הודיעה טיקטוק כי פעילות הקרן תורחב ל-3 שנים, כאשר בשנתיים הנוספות יושקעו עד 800 מיליון דולר ביוצרי התוכן (סה"כ השקעה של 1 מיליארד דולר), למורת רוחו של הנשיא האמריקאי.

מקור: newsroom.tiktok.com

רוצה לקבל את כל העדכונים כשהם חמים?

יותר מ-1,000 מקצועני שיווק כבר הצטרפו לרשימת התפוצה במייל

כתובות נוספות שיעניינו אותך

רייטינג הטלוויזיה לאנשי דיגיטל טרגטת

רייטינג הטלוויזיה – מדריך מקיף לאנשי דיגיטל

פרסום באינטרנט הוא המובן מאליו בימינו. אף כי מאז 2019 יותר ממחצית מתקציבי הפרסום בעולם מופנים לדיגיטל, הדרך של הענף לפסגה לא בהכרח הייתה חלקה ומהירה. בואו נראה כיצד התפתח הפרסום באינטרנט בשלושת העשורים האחרונים…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

עדכון חדשות שיווק דיגיטלי שבועי. הישארו מעודכנים עם הידיעות המשפיעות ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי.

תגיד שמעת שגוגל...

רוצה להישאר בעניינים עם כל הדברים החשובים שקרו בעולם השיווק הדיגיטלי? אף אחד לא צריך לדעת שאנחנו דואגים לך ככה

דילוג לתוכן