זום משיקה פלטפורמת וובינרים בתשלום

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

נכתב ע"י שירלי פרישקולניק

מאיירת, מעצבת וכותבת תוכן.

חברת זום גדלה והתפתחה משמעותית בחודשים האחרונים, מאז פרוץ נגיף הקורונה לחיינו, שגרם לשינוי אורח החיים המוכר לנו בצורה משמעותית. בשעה שיותר ויותר חברות עוברות למתכונת של עבודה מהבית, השימוש בזום נעשה נחוץ ופופולרי יותר ויותר. זום דיווחה כי בחודש מרץ 2020 היו לחברה כ-200 מיליון משתמשים פעילים, לעומת כ-10 מיליון משתמשים פעילים בחודש דצמבר 2019.

לפי זום, OnZoom היא פלטפורמה ומרקטפלייס לניהול אירועים אונליין, שנועדה בייחוד לעסקים ויזמים ותאפשר למשתמשים שרכשו חשבון פרו בזום, ליצור ולהנחות וובינרים בתשלום, למכור כרטיסים ולקדם את הוובינרים. במסגרת הפלטפורמה ניתן יהיה לקבוע מראש מועדים לוובינרים ולארח סדנאות אונליין חד פעמיים או סדרת שיעורים, עם עד 1,000 משתתפים (משתנה לפי תנאי החשבון בזום).

זום לא גובה עמלה על ניהול הוובינרים בפלטפורמה שלה, אך כן מחייבת רכישת אחד מהחשבונות המתקדמים שלה, על מנת לפתוח את האפשרות לשימוש ב-OnZoom. מכירת הכרטיסים של זום מופעלת ע״י פייפאל, כך שמשתמשים שירצו ליצור וובינרים בתשלום יצטרכו להירשם גם לחשבון העסקי של פייפאל. המשתתפים בוובינר יוכלו לרכוש כרטיסים בפייפאל או כרטיס אשראי. 

בנוסף, זום מכריזה על הצעד הבא בתוכנית האבטחה החדשה שלה, בניסיון לתת מענה לטענות על פגיעות המערכת שלה. החברה השקיעה רבות בהגברת האבטחה שלה בשל הטענות שעלו נגדה וביוני האחרון, זום התחילה את תהליך הצפנת שיחות הוידאו מקצה אל קצה בפלטפורמה. עכשיו היא מדווחת על התקדמות בנושא ומעבר לבדיקות מתקדמות יותר שאמורות לסיים את תהליך הטמעת פתרונות האבטחה של התוכנה.

מקור: socialmediatoday.com

רוצה לקבל את כל העדכונים כשהם חמים?

יותר מ-1,000 מקצועני שיווק כבר הצטרפו לרשימת התפוצה במייל

כתובות נוספות שיעניינו אותך

רייטינג הטלוויזיה לאנשי דיגיטל טרגטת

רייטינג הטלוויזיה – מדריך מקיף לאנשי דיגיטל

פרסום באינטרנט הוא המובן מאליו בימינו. אף כי מאז 2019 יותר ממחצית מתקציבי הפרסום בעולם מופנים לדיגיטל, הדרך של הענף לפסגה לא בהכרח הייתה חלקה ומהירה. בואו נראה כיצד התפתח הפרסום באינטרנט בשלושת העשורים האחרונים…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד

עדכון חדשות שיווק דיגיטלי שבועי. הישארו מעודכנים עם הידיעות המשפיעות ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי.

תגיד שמעת שגוגל...

רוצה להישאר בעניינים עם כל הדברים החשובים שקרו בעולם השיווק הדיגיטלי? אף אחד לא צריך לדעת שאנחנו דואגים לך ככה

דילוג לתוכן